Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Radom
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 / 60 min

Asia

Opis ogłoszenia

Jeśli Ty lub Twoje dziecko macie problemy z prostymi odmianami, wymową lub niemiecki po prostu Was odpycha - postaram się to zmienić. 

Niemiecki nie jest lubianym przez Polaków językiem. Dzieciaki wręcz go nienawidzą. Chcę wyjść im naprzeciw i pokazać, że niemieckiego warto się uczyć, ba - może się to stać przyjemne! Przez trzy lata gimnazjum chodziłam do klasy niemieckojęzycznej - geografi i WOS-u uczyliśmy się w dwóch językach. Brałam udział w konkursach językowych, zdałam "śpiewająco" certyfikat DSDI na poziomie B1. Jestem tylko absolwentką liceum, dopiero rozpoczynam studia, ale jeśli szukasz kogoś, kto w przyjemnej atmosferze pomoże oswoić się z językiem naszych zachodnich sąsiadów - być może dobrze trafiłeś. Formę zajęć dostosuję do ucznia. Możemy śpiewać, prowadzić dialogi, rozwiązywać ćwiczenia z podręczników ucznia. Jestem otwarta na propozycje. Korepetycji mogę udzielać w Warszawie (na tygodniu, od października) lub Radomiu (weekendowo, też od października).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 06.2016
PG nr 23 im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
profil bio-chem, klasa z wykładowym językiem niemieckim
09.2016 - 04.2019
ZSO nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
profil humanistyczny ( z językiem francuskim)
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Psychologia
Kursy i szkolenia
06.2016
Certyfikat DSD I
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.