Witek Grobelny

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
Online
Gdańsk
Gdynia
Słupsk
Tczew
Wejherowo
Rumia
Starogard Gdański
Chojnice

Opis ogłoszenia

Posiadam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Studiujesz zaocznie, albo dziennie i nie masz zbyt wiele czasu?? Podczas moich lekcji wykorzystuje techniki szybkiego zapamiętywania, dzięki czemu wszystko błyskawicznie zrozumiesz i zapamiętasz. Oferuje korepetycje w najniższej cenie na rynku. Jeśli chcesz uczyć się w miłej i kompletnie bezstresowej atmosferze to trafiłeś idealnie. Napisz maila a na pewno skontaktuje się z Tobą :)

Pozdrawiam

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Politechnika Gdańska
Profesor doktor habilitowany
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2010 - aktualnie
Projektant
Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji na poziomie szkoły średniej jak i na poziomie studiów. Zapraszam na priv.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
23 października 2018

Proszę o kontakt 508753996 potrzebne korepetycje dla syna w Starogardzie gdańskim Syn uczęszcza do 7 klasy szkoły podstawowej, a nie moge wyslac wiadomosci przez ten portal.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.