Witek Kowalczyk

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Łódź
Zgierz
Pabianice

Witek Kowalczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Witek Kowalczyk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 04.2020
Uniwersytet Łódzki
Historia, Prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2021

Pan Witold świetnie przygotował mnie do matury z historii w trybie ekspresowym. Nie tylko udało się osiągnąć zakładany cel, ale nawet go przebić. Lekcje były bardzo ciekawe zaś sam korepetytor posiada rozległą wiedze i potrafi zainteresować każdym tematem. Dzięki tej współpracy wybrałem się na wymarzone studia, jednym słowem polecam!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2020

Pan Witold to doskonały nauczyciel o dobrym podejściu do ucznia. Jakość materiałów na zdecydowany plus. Do tego cechuje go punktualność, elastyczne podejście do ucznia i świetny kontakt z uczniem również po zakończonych korepetycjach. Matura z historii zdana - pakuje się na studia.

Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Zawsze świetnie przygotowany, punktualny, intensywne tempo zajęć (żadnego problemu jeśli trochę przekroczyliśmy umówiony czas trwania lekcji), zdecydowanie polecam!

avatar
Tadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2020

Konkretny, systematyczny, ciekawie przedstawia rzeczy, które wydawały mi się nieciekawe. Dzięki tym korepetycjom udało się ogarnąć moją wiedzę i poprawić oceny

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Gdyby nie korepetycje przez rok czasu - nie byłoby żadnych szans na zdanie matury z polskiego. Udało się to tylko dzięki Panu Witkowi. Jeszcze raz dziękuję.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Z czystym sumieniem polecam!
Gdyby nie zajęcia matura ustna nie poszłaby tak jak powinna, a pisemna byłaby zlepkiem nędznych wypocin!
Polecam !

avatar
Danteek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2018

Świetny nauczyciel. Myślałem, że biorąc korki dopiero na dwa miesiące przed maturą to już za późno, ale mówiąc na prawdę szczerze Pan Witek nauczył mnie więcej niż nauczycielka w LO przez 3 lata. Świetne podejście, luźne lekcje, ale wymagają koncentracji, korepetytor jest wymagający w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Na maturze pisałem polski podstawowy i rozszerzony, po sprawdzeniu odpowiedzi w internecie jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
7 lipca 2017

Ostatnie cztery lata spędziłam za granicą, gdzie mówiłam, pisałam i uczyłam się w obcym języku. Nagły powrót i niespodziewana decyzja komisji, że mogę podchodzić do matury, sprawiły że w krótkim czasie musiałam opanować cały materiał. Nikt nie chciał się podjąć poprowadzenia takich korepetycji, tutaj nie chodziło nawet o generalną powtórkę z zakresu wiedzy licealnej, ja nigdy nie poszłam do liceum. Byłam przerażona, a idąc na zajęcia miałam najdzieję, że może w trakcie tych kilku spotkań uda się mnie wyciągnąć na 30%.

Moja panika okazała się zbędna, korepetytor nie tylko się nie przeraził, ale bardzo racjonalnie i rzeczowo podszedł do tematu. Świetnie zorganizował czas pracy, był zawsze stuprocentowo przygotowany, maksymalnie wykorzystywał godziny lekcyjne. Pełen zaangażowania w rezultaty swoich uczniów, ale przede wszystkim pasjonat przedmiotów, co sprawia, że dobrze się go słucha i ma talent do przekazywania wiedzy. To korepetytor z powołania. Wymagający, ale umiejętnie i obrazowo tłumaczy poszczególne zagadnienia, zachęca do samodzielnego myślenia. Współpraca okazała się nadwymiar owocna - rozszerzony polski 90%.

Pozdrawiam i polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.