Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Lublin
Biłgoraj
Frampol

Opis ogłoszenia

¡Hola! Kończę Studia Magisterskie z Hispanistyki na UMCS. Od dwóch lat uczę również języka hiszpańskiego w szkole językowej w Lublinie. Udzielę lekcji na różnych poziomach zaawansowania dzieciom, młodzieży i dorosłym. Zapraszam Cię do rozpoczęcia bądź kontynuowania nauki, a także rozwijania się poprzez konwersacje ze mną. Możliwość zajęć w parach. Zapewniam własne materiały oraz miłą atmosferę. Zajęcia odbywają się u mnie lub online. Zapraszam do kontaktu. 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.