Wiktoria Skrzypczak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ciao !
jestem studentką italianistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim (studia magisterskie) i od 4 lat udzielam korepetycji z języka włoskiego od poziomu A1 do C1. Zarażam pasją do Włoch i pokazuję że gramatyka nie jest taka straszna. Przygotowuję również do matury podstawowej i rozszerzonej z języka włoskiegom oraz egzaminów. Zapraszam zarówno młodzież jak i dorosłych. Lekcje online lub stacjonarnie w Krakowie. Więcej informacji w wiadomości prywatnej. Kontakt : 793079870

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek09:00 - 16:00
Środa09:00 - 16:00
Czwartek
Piątek09:00 - 11:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.2021 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Magister
italianistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.