Wiktoria Skrzypczak

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Kraków

O mnie

Ciao!

Jestem studentką italianistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (studia magisterskie) i chętnie udzielę korepetycji z języka włoskiego od poziomu A1 do C1. Mam dużo własnych materiałów, zarażam pasją do Włoch i pokazuję że gramatyka nie jest taka straszna. Przygotowuję również do matury rozszerzonej z języka włoskiego oraz egzaminów. lekcje online lub stacjonarnie w Krakowie. Jeśli chcesz zobaczyć jak działam zajrzyj na mojego instagrama italianizzatrice.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.2021 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Magister
italianistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.