Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bytom
Tarnowskie Góry
Chorzów
Radzionków
Katowice
Zabrze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia30 - 40 / 60 min

Wiktoria

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

!W trakcie tego trudnego czasu udzielam również korepetycji online, cena niższa niż standardowa. Zapraszam do kontaktu tel!

O MNIE
Jestem maturzystką zajmującą się prowadzeniem korepetycji z chemii na poziomie podstawowym. Jestem korepetytorem już trzeci rok, a trakcie swojej nauki chemii brałam licznie udział w konkursach i olimpiadach, dzięki którym wysoko punktowałam. Na egzaminie gimnazjalnym z części przyrodniczej osiągnęłam 100% z zadań z chemii. Jestem miłośniczką i pasjonatką tego przedmiotu.

CO OFERUJĘ?
Jeśli jesteś uczniem szkoły podstawowej/liceum, ta oferta jest idealna dla Ciebie. Pomogę przygotować Ci się do egzaminów i testów końcowych, bieżących sprawdzianów, odpowiedzi i kartkówek. Pomogę Ci poprawić oceny, a także przekonać do pięknego przedmiotu jakim jest chemia:) Jeśli jednak mierzysz nieco wyżej- pomogę przygotować Ci się do konkursów chemicznych, a także przygotować do klasy o profilu biologiczno-chemicznym w liceum. Przygotowuję wszystkich na poziomie podstawowym- nie przygotowuję natomiast uczniów do matury na poziomie rozszerzonym:)

MOI UCZNIOWIE
Świetnie radzą sobie na sprawdzianach i kartkówkach, chętnie biorą udział w konkursach i olimpiadach chemicznych. Zaczynaliśmy współprace od poprawy ocen i zagrożeń- obecnie same 5 i 6 ze sprawdzianów, a także przygotowujemy się do olimpiady kuratoryjnej:)

NA CZYM PRACUJĘ?
Pracuję na własnych materiałach, które opieram na materiałach przerabianych w szkole i nie tylko:) W miarę możliwości przeprowadzam doświadczenia chemiczne (w 100% bezpieczne), które pomogą lepiej zobrazować i przyswoić wiedzę z danego tematu. Wspomagam się także na materiałach interaktywnych na tablecie/komputerze, w ramach urozmaicenia zajęć.

GDZIE?
U nauczyciela, czyli Bytom Śródmieście, ponieważ mam tutaj wszystkie materiały dostępne pod ręką. W razie potrzeby mogę dojechać do innych dzielnic miasta, miast ościennych (np. Tarnowskie Góry).

WIĘCEJ INFORMACJI TEL 731-072-225

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 19:00
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek16:00 - 19:00
Piątek16:00 - 19:00
Sobota10:00 - 19:00
Niedziela10:00 - 19:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
04.2019
Project Management Principles
06.2019
Youth Pass
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Przesympatyczna, zorganizowana, a przede wszystkim kompetentna i pełna zamiłowania do przedmiotu jakim jest chemia korepetytorka, przez co nawet u najbardziej opornych osób jest w stanie rozbudzić zainteresowanie i miłość do tego przedmiotu, nie mówiąc już o ekstremalnej poprawie ocen i wspaniałych wyników z egzaminów wśród uczniów. Polecam wszystkim, na pewno nie będziecie żałować!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

W 1 oraz 2 gim ledwo zdawałam przez chemię, obecnie jestem w 3 gim i dzięki tym lekcją z każdych kartkówek dostaje 5 a z sprawdzianów 6. Zostałam też bardzo dobrze przygotowana do olimpiady. Przygotowanie do egzaminu również jest bardzo fajne. Notatki oraz atmosfera na zajęcia są super :3 W skrócie mówiąc polecam z całego serduszka <3

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.