Wiktoria Patrycja Aleksandrzak

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Inowrocław
Dąbrowa Biskupia
Stanomin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Uczenie się języka obcego, nawet tylko jednego, daje wiele nowych możliwość tj. nauka za granicą, łatwiejsze podróżowanie czy nowe oferty pracy. Dlatego sądzę, że jeden język stawia nas w korytarzu życia, a każdy kolejny, którego umiejętność posiądziemy, otwiera nam nowe drzwi. Korepetycje z j. niemieckiego prowadzę z pasji i z pasją. Oprócz słownictwa i gramatyki, przybliżam kulturę danego kraju, która pozwala na zapoznanie się z obyczajami panującymi w nim. Kieruję swój czas i umiejętności dla dzieci ze szkół podstawowych oraz gimnazjum, które pragną podszkolić swoją umiejętność komunikacji w tym języku czy też przygotować się do olimpiady przedmiotowej lub zacząć naukę tego języka zupełnie od podstaw. Co za tym idzie, uczę j. niemieckiego od podstaw dzieci w wieku 5+ , gdyż uważam, że przyswajają one wiedzę z niesamowitą szybkością. W nauczaniu najważniejsze jest dla mnie właściwe podejście i sprostanie wymaganiom ucznia, gdyż każdy z nich jest indywidualną jednostką i wiedzę przyswaja na różne sposoby. Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz nauczyć się języka od podstaw -jestem właśnie dla Ciebie!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - aktualnie
1 LO im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
matematyczno-fizyczno-informatyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Super mila osobka, mialam przygotowania do poprawki z matematyki i wszystko zdane, polecam bardzo otwarta i sympatyczna dziewczyna, latwy, szybki kontakt a do tego bardzo pomocna i odpowiednia do pracy z ludzmi osobka, na pewno kiedys skorzystam jesli bede potrzebowac powtorek do matury albo bede miec zaleglosci

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2019

Syn uczęszcza na j.ang. i matematykę do pani Wiktorii. Jestem bardzo zadowolony z efektów!!!!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2019

Najlepsza korepetytorka w Inowrocławiu. Polecam.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2019

Serdecznie polecam panią Wiktorię! Potrafi zrozumiale wytłumaczyć i dostosować się do każdego ucznia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.