Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Szczecin (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem maturzystką V Liceum Ogólnokształcącego, jednego z trzech najlepszych w Szczecinie. Chodzę do klasy, w której język angielski i matematyka występują jako dwa główne przedmioty nauczane na poziomie rozszerzonym.
Chętnie udzielę Korepetycji z języka angielskiego (i nie tylko! po więcej informacji zapraszam na koniec ogłoszenia) uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. W przyjaznej atmosferze wytłumaczę bieżący temat, pomogę odrobić zadanie domowe i nadrobić zaległości zarówno z gramatyki jak i podszkolę sprawność wypowiadania się na różne tematy, porozumiewania się w tym języku. Przygotuję ucznia również do egzaminu gimnazjalnego.
Dostosuję metody i sposób nauczania do każdego ucznia indywidualnie według jego potrzeb i umiejętności. Jestem też w stanie przygotować własne pomoce naukowe i zadania domowe dla utrwalenia wiedzy. Wykażę się kreatywnością w układaniu zadań aby lekcje nie były nudne a uczniowie łatwo i z przyjemnością zapamiętywali nowe zagadnienia.

Na lekcjach zachowuje miłą, sympatyczną atmosferę i staram się złapać dobry kontakt z uczniami. Nie wywołując presji skłaniam i motywuję do maksymalnego wykorzystania czasu na zajęciach.

Kwestia dojazdu pozostaje do ustalenia telefonicznego. W miarę możliwości dostosuję się do ucznia.

Udzielę korepetycji również z matematyki, odsyłam do oddzielnego ogłoszenia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.