Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Wrocław
Muzyka30 / 45 min

Wiktoria

Opis ogłoszenia

Witam. Jestem absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia we Wrocławiu. Chętnie pomogę z kształcenia słuchu oraz w grze na skrzypcach uczniom szkół muzycznych I stopnia oraz początkującym. Możliwość dojazdu do ucznia na terenie Wrocławia lub nauka u mnie w domu (Tarnogaj). Zapraszam:)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 06.2017
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.