Wiesław Zajiczek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków
Katowice
Bielsko-Biała
Żywiec
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza

O mnie

Ukończyłem Międzywydziałowe Studia Matematyczno-Przyrodnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim, uzyskując tytuł magistra fizyki. Następnie kontynuowałem naukę i obroniłem pracę doktorską z fizyki dotyczącą m.in. matematycznych zagadnień związanych z równaniami różniczkowymi opisującymi relatywistyczne gwiazdy.

Od czasów szkoły średniej interesuję się astrofizyką, kosmologią i ogólną teorią względności. Prywatnie moją pasją są góry i wspinaczka — jestem taternikiem. Interesuję się ponadto rynkami finansowymi, a zwłaszcza tzw. inwestowaniem fundamentalnym.

Jedną z największych pasji mojego życia jest edukacja. Realizuję ją, udzielając korepetycji (mam zarejestrowaną działalność w tym zakresie), podczas których — dzięki nowoczesnym technikom pamięciowym — staram się pokazywać uczniom i studentom potencjał, który w nich drzemie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.