Tomasz Wieczorny

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Leszno
Poznań
Chodzież
Czarnków
Gniezno
Gostyń
Grodzisk Wielkopolski
Jarocin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia60 - 90 / 60 min

Tomasz Wieczorny

Opis ogłoszenia

Trudny czas, wymaga odpowiednich rozwiązań. Udało mi się wdrożyć dla moich uczniów korepetycje ONLINE, które świetnie się spisują i są dobrą alternatywą dla klasycznych spotkań. Mam jeszcze kilka wolnych terminów. Posiadam 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć, stawiam na rozwój mocnych stron ucznia i odnalezienie właściwego i indywidualnego sposobu współpracy. Serdecznie zapraszam do kontaktu. 

Pozdrawiam

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.