Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Warszawa

Michał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Michał

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Technologia Chemiczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2019

Michał ma bardzo dobre podejście do mojej córki, uczył ją matematyki w 6 klasie i były efekty :-) Córka chętnie uczestniczyła w jego lekcjach, bez marudzenia i sprawnie szli z materiałem. Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2019

Zawsze przygotowany, konkretny, a przy tym niesamowicie sympatyczny ;) Syn miał spore problemy z matematyką, dzięki pomocy Pana Michała udało nam się zakończyć szóstą klasę z oceną dobrą na świadectwie. Panie Michale - nie wiem jak, ale jak widać bardzo skutecznie, dziękujemy ;)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2019

Michał jest bardzo wyrozumiałym i profesjonalnym korepetytorem. Dzięki niemu udało mi napisać maturę z matematyki rozszerzonej na 91%! Polecam:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.