Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa (Żoliborz)
Władysławowo
Puck
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 - 60 / 45 min

Weronika El

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Ze mną nareszcie zaczniesz biegle posługiwać się językiem angielskim.

Absolwentka prestiżowej Akademii w Australii z doświadczeniem w nauczaniu zdobytym jako trenerka języka Angielskiego w szkołach na Tajwanie oraz lektorka online. Serdecznie zapraszam na wyjątkowe lekcje na najwyższym poziomie. Prowadzę lekcje w bardzo pozytywnej i życzliwej atmosferze. Razem cieszymy się z każdego kroku, każdego sukcesu. Skutecznie uczę nie tylko gramatyki, słownictwa, ale przede wszystkim płynnego mówienia oraz myślenia po angielsku. Specjalizuję się w nauczaniu dorosłych 15+ oraz przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty i matury. Wszyskie lekcje prowadzę indywidualnie i przygotowuję je do spersonalizowanych potrzeb ucznia. W materiałach do nauki możliwość wykorzystania ogromnej ilości video i audio, artykułów z gazet itp. 

Moje kompetencje językowe:
1. Certyfikat językowy IELTS
2. Certyfikat językowy TOEFL
3. Dyplom Ukończenia Australijskiej Akademii Profesjonalnego Nauczania w Sydney.

 Jeżeli chcesz robić szybkie postępy i odkryć, naukę angielskiego która może być przyjemna i skuteczna, to zapraszam serdecznie :)

Wystawiam rachunki i faktury vat

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 18:00
Wtorek15:00 - 19:00
Środa
Czwartek07:00 - 18:00
Piątek09:30 - 17:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Weronika El
Matejki
84-100 Puck
NIP: 5871662310

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2014
Uniwersytet Szczeciński
Licencjat
09.2014 - 04.2016
Australian Institute od Profesional Education
Licencjat
Project Management
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2019

Bardzo polecam lekcje z Weronika! Najpierw nie wiedziałem czy lekcje online to opcja dla mnie ale teraz to jakoś weszło w rytm mojego życia i duzo bardziej polubilem nauke!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2019

Lekcje z Weroniką mam od trzech miesięcy i czuję jak bardzo poprawiłam się szczególnie w mówieniu. Weronika jest zawsze przygotowana do zajęć i opracowuje ciekawe materiały tj. artykuły i filmiki czesto o mojej pasji - gotowaniu. Myślę, że jeszcze trochę i będę gotowa na samodzielny wyjazd w świat! Thanks Weronika for awesome lessons, you are the best teacher!!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2019

Bardzo polecam naukę z Weroniką. Świetna atmosfera, ciekawe tematy zajęć i czuję, jak duży progres zrobilem w ciągu dwóch miesięcy. Dzięki!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.