Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa (Żoliborz)
Władysławowo
Puck
Faktura VAT

O mnie

Jestem pasjonatką języków - uwielbiam uczyć siebie i innych. Mówię w czterech językach, aktualnie uczę się piątego, dzięki temu doświadczeniu znam bardzo dużo praktyk i sposobów nauki.

Studiowałam w Polsce, Włoszech i w Australii. W tej ostatniej mieszkałam przez prawie pięć lat.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2014
Uniwersytet Szczeciński
Licencjat
09.2014 - 04.2016
Australian Institute od Profesional Education
Licencjat
Project Management
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2019

Bardzo polecam lekcje z Weronika! Najpierw nie wiedziałem czy lekcje online to opcja dla mnie ale teraz to jakoś weszło w rytm mojego życia i duzo bardziej polubilem nauke!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2019

Lekcje z Weroniką mam od trzech miesięcy i czuję jak bardzo poprawiłam się szczególnie w mówieniu. Weronika jest zawsze przygotowana do zajęć i opracowuje ciekawe materiały tj. artykuły i filmiki czesto o mojej pasji - gotowaniu. Myślę, że jeszcze trochę i będę gotowa na samodzielny wyjazd w świat! Thanks Weronika for awesome lessons, you are the best teacher!!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2019

Bardzo polecam naukę z Weroniką. Świetna atmosfera, ciekawe tematy zajęć i czuję, jak duży progres zrobilem w ciągu dwóch miesięcy. Dzięki!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.