Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Żoliborz)
Władysławowo
Puck
Faktura VAT

Weronika El

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Weronika El

O mnie

Jestem pasjonatką języków - uwielbiam uczyć siebie i innych. Mówię w czterech językach, aktualnie uczę się piątego, dzięki temu doświadczeniu znam bardzo dużo praktyk i sposobów nauki.

Studiowałam w Polsce, Włoszech i w Australii. W tej ostatniej mieszkałam przez prawie pięć lat.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2014
Uniwersytet Szczeciński
Licencjat
09.2014 - 04.2016
Australian Institute od Profesional Education
Licencjat
Project Management
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2020

Wspaniała nauczycielka, która potrafi zachęcić do nauki jak nikt inny! Uwielbiam atmosferę w jakiej Weronika prowadzi zajęcia. Zawsze jest na luzie i serdeczna. Najważniejsze dla mnie jest to, że zaczęłam mówić po angielsku a po wielu latach nauki już myślałam, że to niemożliwe! Pani Weronika jest bardzo charyzmatyczna i zaraża miłością do języków obcych !

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2020

Weronika to człowiek o nieskończonych pokładach pozytywnej energii, dzięki którym zawsze znajdzie skuteczny sposób na naukę nawet tych, którzy są bardzo odporni na wiedzę :) Pracujemy razem od prawie roku, postęp jaki zrobiłem w tym czasie jest nieoceniony. Zdecydowanie polecam, ponieważ każda sesja to solidna dawka wiedzy i jednocześnie miło spędzony czas.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2020

Uczę się z Weroniką już od ponad roku. Początki bywały trudne, ponieważ mało, z zaznaczeniem na bardzo mało mówiłem po angielsku. Teraz widzę efekty bo zaczynam sam mówić długimi złożonymi zdaniami.
Szczerze polecam każdemu wspólne lekcje z Weronika.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2019

Bardzo polecam lekcje z Weronika! Najpierw nie wiedziałem czy lekcje online to opcja dla mnie ale teraz to jakoś weszło w rytm mojego życia i duzo bardziej polubilem nauke!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2019

Lekcje z Weroniką mam od trzech miesięcy i czuję jak bardzo poprawiłam się szczególnie w mówieniu. Weronika jest zawsze przygotowana do zajęć i opracowuje ciekawe materiały tj. artykuły i filmiki czesto o mojej pasji - gotowaniu. Myślę, że jeszcze trochę i będę gotowa na samodzielny wyjazd w świat! Thanks Weronika for awesome lessons, you are the best teacher!!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2019

Bardzo polecam naukę z Weroniką. Świetna atmosfera, ciekawe tematy zajęć i czuję, jak duży progres zrobilem w ciągu dwóch miesięcy. Dzięki!

Weronika Elwart Apartamenty Bałtyckie Vision Drafting Services Australia

Bardzo dziękuję za opinię :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.