Weronika Urbańska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdańsk
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, jestem studentką pierwszego roku filologii romańskiej na UG. Posiadam 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć. Moi uczniowie zawsze są zadowoleni z jakości korepetycji oraz moich metod nauczania. Oferuję pomoc w nauce do sprawdzianów, rozwiązywaniu prac domowych czy wyjaśnieniu trudnych zagadnień itpKoszt korepetycji zależny jest od miejsca ich odbywania:35zł - w moim domu w Sopocie40zł - w domu ucznia (Sopot, Gdańsk: Oliwa, Wrzeszcz, Zaspa, Przymorze, Strzyża, Żabianka)Prosiłabym o kontakt za pomocą portalu lub smsowy.Serdecznie zapraszam :)

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 20:00
Wtorek18:00 - 20:00
Środa19:00 - 20:00
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.