Weronika Spychaj

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Jarocin

Opis ogłoszenia

Jeśli chcecie poznać tajniki kuchni z różnych stron świata i oczywiście tradycyjną kuchnię polską - zapraszam! W bardzo łatwy i przyjemny sposób zabiorę Cię w podróż w najsmaczniejsze miejsca na mapie. Zachęcam do lekcji ze mną, które będą się odbywały z miłej atmosferze, poznasz niesamowite aromaty i smaki oraz kilka ciekawostek na temat kuchni od kuchni ;). Gwarantuję same pyszności!! Od traducji polskiej kuchni do hiszpańskich klasyków. Gotowanie nie będzie wcale skomplikowane, a wszystkie kroki omawiane w przystępny i zrozumiały dla każdego sposób! Jeśli chcesz zachwycić teściową pysznym obiadkiem, ukochanego fantastycznymi słodkościami, dzieciom wcisnąć warzywka lub po prostu podszkolić się w sztuce gotowania to świetnie trafiłeś. Proszę śmiało pisać lub dzwonić.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.