Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia30 / 60 min

Weronika

Opis ogłoszenia

Jestem studentką II roku psychologii, której największą pasją jest poznawanie świata i zdobywanie nowej wiedzy. Moim marzeniem jest przekazanie pasji do nauki innym. Dzięki studiom psychologicznym poznałam wiele metod efektywnego uczenia się, które z radością zamienię na metody efektywnego nauczania.

Zbliża się test a Ty nadal nie wiesz kim był Aleksander Wielki, kto wygrał bitwę pod Wiedniem ani skąd tak naprawdę na Ziemiach Polskich wzięli się Krzyżacy? Nie martw się! Razem nadrobimy zaległości i zaliczymy każdy, nawet najtrudniejszy sprawdzian. Historia to nie tylko wykuwanie na blachę dat i nazwisk. Dzięki mnie stanie się przede wszystkim podróżą pełną przygód, bitew, fascynujących ludzi i wielkich zwycięstw.

Oferuję korepetycje z historii dla dzieci na poziomie szkoły podstawowej. Pomogę nadrobić zaległości oraz przygotować się do bieżących sprawdzianów i egzaminów.  Miejsce zajęć, ilość godzin oraz cena do uzgodnienia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 09.2016
Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie
profil humanistyczny (z rozszerzonym językiem polskim, angielskim oraz historią)
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
psychologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.