Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań

O mnie

Jestem studentką II roku psychologii, której największą pasją jest poznawanie świata i zdobywanie nowej wiedzy. Moim marzeniem jest przekazanie pasji do nauki innym. Dzięki studiom psychologicznym poznałam wiele metod efektywnego uczenia się, które z radością zamienię na metody efektywnego nauczania.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 09.2016
Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie
profil humanistyczny (z rozszerzonym językiem polskim, angielskim oraz historią)
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
psychologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.