Weronika Oblizajek-Linka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Turek
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jazda konna dla dzieci i dorosłych . Posiadamy konie i kuce różnej wielkości na różnym stopniu wyszkolenia ,dopasowujemy jeźdźca do wierzchowca. Prócz tego  w Klubie szkolą instruktorzy posiadający uprawnienia państwowe, potwierdzone certyfikatem Instruktora Szkolenia Podstawowego wydanym przez Polski Związek Jeździecki  oraz rekreacji ruchowej . Naszą nowością jest hipoterapia dla dzieci i dorosłych . Największą wagę przykładamy do prawidłowego wyszkolenia jeźdźca i konia, zarówno w jazdach sportowych, jak i rekreacyjnych. W naszej ofercie mamy : nauka jazdy konnej od podstaw ,oprowadzanie na koniu, mini zoo-edukacyjna zagroda ,przejazdy bryczką ,imprezy integracyjne ,hipoterapia oraz powstaje u nas mini wystawa jeździecka „Szlakiem historii jeździectwa” ,treningi skokowe jak i sportowe ,warsztaty jeździeckie ,wypady w teren i wiele innych . Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą oraz do kontaktu

Prócz tego posiadam uprawnienia ISP -jestem szkoleniowcem PZJ  , sędzią w skokach przez przeszkody ,czynnym zawodnikiem skokowym,przygotowuje dzieci i dorosłych do odznak ,licencji itp .

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek15:00 - 18:00
Środa15:00 - 18:00
Czwartek15:00 - 18:00
Piątek15:00 - 18:00
Sobota08:00 - 11:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.