Weronika Korzeniecka

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków (wszystkie)

Weronika Korzeniecka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Weronika Korzeniecka

O mnie

Dzień dobry,jestem magistrem filologii włoskiej. Studia ukończyłam dwa lata temu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie jestem w trakcie robienia doktoratu. Do niedawna pracowałam jako tłumacz języka włoskiego (przełożyłam aż 11 książek!). Wcześniej wykonywałam zawód redaktora włoskojęzycznego i prowadziłam kurs języka włoskiego dla seniorów.Włochy, włoska kultura i włoski język to moja wieloletnia pasja i nieodłączny element życia codziennego.Zapraszam na lekcje języka włoskiego!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Magister
komparatystyka, filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2020

Może nie aż tak długo uczę się z Weroniką, ale od pierwszych zajęć wiedziałam, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Wszystko dostosowane jest pod potrzeby ucznia, lekcje są różnorodne, nie obawiam się o nic zapytać, bo wiem, że Weronika wytłumaczy wszystko tyle razy ile dana osoba potrzebuje. Na zajęciach panuje świetna atmosfera przy której nawet nie ma mowy o stresie. Jeśli ktoś poszukuje doświadczonego, wyrozumiałego i wkładającego serce w swoją prace nauczyciela włoskiego to serdecznie polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2020

Od sześciu miesięcy mam przyjemność uczyć się języka włoskiego u pani Weroniki. Jestem pod wrażeniem jej osoby i nauczycielskiego warsztatu. Pani Weronika dysponuje bogatym zbiorem materiałów do nauki , przez co jej lekcje są zawsze dobrze przygotowane i przemyślane, jak również ciekawie przeprowadzone. Zawsze stara się, aby na każdej lekcji była możliwość kształtowania sprawności językowych takich jak rozumienie tekstu czytanego i słuchanego, ale przede wszystkim komunikacja ustna. Pragnę również podkreślić, że pani Weronika jest osobą pogodną i uśmiechniętą o wysokiej kulturze osobistej. Szczerze polecam zajęcia języka włoskiego u pani Weroniki :-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Lekcje z Weroniką to sama przyjemność! Materiał omawiany na zajęciach jest ciekawy i różnorodny. Weronika oprócz typowych ćwiczeń, urozmaica lekcje o ciekawostki kulturowe, filmy, seriale, muzykę włoską. Jest bardzo cierpliwa, a każda lekcja odbywa się w miłej atmosferze.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Każdemu, kto chce w przyjemny sposób nauczyć się języka włoskiego, polecam właśnie Weronikę! Od lat uczę się różnych języków i nie skłamie jeśli powiem, ze to właśnie Weronika ze wszystkim nauczycieli jakich miałam, najbardziej zaraża pasją do języka! Lekcje są różnorodne - czasem powtarzam z nią gramatykę, czasem czytam, a wszystko to przeplecione jest rozmowami na różne tematy - zawsze są one ciekawe i aktualne. Polecam Weronikę, ponieważ nie znam drugiego tak profesjonalnego a za razem fajnego i empatycznego nauczyciela! :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

ITALIANO FACILE PER TUTTI ! Weronika jest pasjonatką kultury włoskiej od wielu lat co można odczuć już na pierwszych zajęciach. Kładzie nacisk na konwersacje od początku i motywuje do samodzielnej nauki. Oprócz profesionalnych zajęć i podejścia do swoich uczniów potrafi zainteresować kulturą i literaturą włoską. Z tym nauczycielem to nie tylko nauka języka, ale rozwój wspólnej pasji do poszerzania lingwistycznych horyzontów :) Nie mogę nikogo bardziej polecić i już Wam zazdroszczę wspólnych lekcji!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2020

Przez ostatnie lata miałam różnych korepetytorów - z trzech różnych języków. Jednak żaden z nich nie uczy tak dobrze jak Weronika. Jestem pod niesamowitym wrazeniem z jaką rzetelnością i dokładnością przykłada się do przygotowania każdej lekcji. Prowadzi je w sposób spokojny i potrafi w sposób jasny wyjaśnić każda nasza wątpliwość. Podąża również za potrzebami uczniów - jest elastyczna jeżeli chodzi o przerabiany materiał. Jeżeli ktoś chce uczyć się włoskiego, zdecydowanie polecam Weronikę.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Lektor z pasją nauczania, obowiązkowy, cierpliwy, tłumaczy do skutku.
Z przyjemnością uczęszczam na zajęcia z Panią Weroniką, naukę rozpoczełam od poziomu A.1 oprócz nauki słownictwa, gramatyki oraz czytania, Pani Weronika poleca czytanki, seriale oraz muzykę o różnych stopniach trudności, Szczerze polecam naukę z tym lektorem.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2020

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Weronika to najlepszy nauczyciel języka z jakim do tej pory miałam do czynienia (a miałam z niejednym). Lekcje prowadzi w sposób ciekawy - skupia się nie tylko na gramatyce ale rownież na mówieniu i czytaniu dzięki czemu lekcje nie są monotonne. Dzięki Weronice mój język z lekcji na lekcję jest zauważalnie na coraz wyższym poziomie.
Polecam Weronikę każdemu, jest wspaniałym nauczycielem, zaraża pasją do języka oraz motywuje do pracy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.