Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Bydgoszcz
Białe Błota
Osielsko
Lisi Ogon
Zielonka

Dawid

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Dawid

O mnie

Jestem fanem szybownictwa oraz skoków spadochronowych. Odbyłem szkolenia skoczka oraz zdobyłem III klasę pilota szybowcowego. Lotnictwo to bardzo ciekawe i wymagające zajęcie tak jak matematyka. Matematyka jest moją drugą pasją, którą chętnie podzielę się z moimi uczniami.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2018
Uniwersytet Kazmierza Wielkiego
Inżynier
Mechatronika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Pan Dawid jest bardzo pomocny. Syn ma nową energię do nauki nie tylko do matematyki ale także do fizyki. Już bez stresu podchodzi do lekcji w szkole, ponieważ dzięki Panu rozumie i rozwiązuje zadania swoimi sposobami.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Od dłuższego czasu korzystam z usług nauczania przez internet oferowanych przez Pana Dawida i jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu zarówno przed egzaminem jak i po, szybkie sprawdzanie zadań i punktualność. Pozdrawiam

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Gorąco polecam korepetycje z p. Dawidem, zawsze przygotowany, przekaz informacji na najwyższym poziomie, a co najważniejsze sprawne i zrozumiałe wytłumaczenie tak dużej ilości materiału w tym trudnym okresie. Możliwość prowadzenia korepetycji online jest idealna!! Polecam! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.