Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Poznań
Luboń
Puszczykowo
Mosina
Komorniki
Wiry
Łęczyca
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski45 - 55 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Bonjour! :)
Jestem studentką filologii romańskiej na UAM w Poznaniu. Język francuski to moja pasja, którą rozwijam od ponad 5-6 lat. Dodatkowo współpracuje z firmą, która obsługuje klientów  francuskojęzycznych.  
Na nasze lekcje to ja przygotowuje materiały, przynoszę książki i ćwiczenia. Nie musisz w nic się zaopatrywać. Do naszych zajęć  wykorzystuję internet, prasę i przede wszystkim sytuacje  bieżące we Francji  :) 

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 12:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 11:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2020

Szukając osoby, która pomoże mi wejść na wyższy poziom z językiem francuski m stanąłem przed trudnym wyborem, z którym zapewne spotyka się każdy. Jak z tych wszystkich ofert na e-korepetycje.net wybrać i trafić akurat na odpowiednią osobę, która poświęci ci swój czas i włoży mnóstwo zaangażowania w twój rozwój? Jak wybrać jedną ofertę, mimo że większość wygląda podobnie? Przyznam się - ja strzelałem. I trafiłem :)
Z czystym sumieniem polecam Annę, do której na zajęcia idziesz z przyjemnością, a nie za karę. Fachowość, zaangażowanie, elastyczność, profesjonalizm - dostaniesz wszystko czego potrzebujesz. Moja ocena? 11/10

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Polecam! Zawsze uśmiechnięta, chętna do pomocy i świetnie przygotowana. Współpracuje z przyjemnością i cierpliwością w stosunku do ucznia, nie zważając na jego poziom.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.