Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
 
Online
Bytom
Radzionków
Zabrze
Gliwice
Knurów

Marysia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/54 opinie
Dla użytkownika Marysia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2019

Pani Maria przygotowała mnie do matury pisemnej i ustnej z języka polskiego. Dzięki jej umiejętnością jako korepetytora zdałam maturę na 100% ustna i pisemna rozszerzona na 90%. Tak wysokie wyniki pozwoliły mi dostać się na wymarzony przez mnie kierunek studiów. Dziękuje!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2017

Jestem bardzo zadowolona z pracy Marysi. Przygotowywała mnie do egzaminu maturalnego. Zdałam bez najmniejszych problemów, a co ważne wyniki egzaminu pozwoliły mi dostać się na wymarzone studia humanistyczne :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
31 lipca 2017

Szczerze mogę polecić Panią Marysię. Jest bardzo zaangażowana w swoją praca, a co najważniejsze potrafi zainteresować dzieci nauką. Pomogła mojej córce uporać się z zaległościami, które związane były ze zmianą szkoły i koniecznością nadrabiania różnic w materiale.

avatar
Panos K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2014

Ona jest najlepszą nauczycielką języka polskiego w historii!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.