Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 / 45 min

Wioleta

Opis ogłoszenia

Witam:) Gram na gitarze od  17lat i jest to moja pasja :D Chętnie udzielę lekcji dzieląc się zdobytym doświadczeniem i umiejętnościami :) Uczę osoby w różnym wieku( także od podstaw).  Skupiam się na regularności i ćwiczeniach wykonywanych też w domu- zadaje ćwiczenia do nauczenia się pomiędzy lekcjami; najlepiej jak uczeń już ma własną gitarę ;wszystkiego uczę od początku :)
Mam indywidualne podejście- skupiam się na tym w jaki sposób jak najefektywniej uczeń może się nauczyć i rozwijać swój własny najodpowiedniejszy sposób gry. Zachęcam do kontaktu :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
warsztaty (gitara)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.