Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Warszawa
Gdynia
Kraków
Poznań
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos30 / 120 min

Piotr

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,
z przyjemnością udzielę korepetycji z przedmiotu WOS - uczniom szkół gimnazjalnych i pogimnazjalnych. Przede wszystkim profesjonalnie przygotuję do matury, zarówno na poziomie podstawowym i rorzszerzonym. Sam zdałem maturę rozszerzoną z WOSu na ponad 85%. Posiadam doświadczenie w pomocy uczniom szkół średnich, współpraca ze mną zawsze skutkowała bardzo dobrym wynikiem na egzaminie dojrzałości. Oferuję bez dodatkowych kosztów własne materiały, notatki - także w formie elektronicznej.
Nauczę jak interpretować mapy, wykresy, diagramy. Wytłumaczę jak efektywnie napisać dłuższą pracę pisemną pod kątem egzaminu maturalnego. Szczególnie zapraszam uczniów szkół średnich.
Z racji, że przedmiot WOS wymaga dialogu proponuję cenę 30 złotych za pełne 120 minut.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny, także sms (oddzwianiam) lub mailowy.

Pozdrawiam

Piotr

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.