Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Rogoźno
Oborniki
Wągrowiec
Murowana Goślina
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 / 60 min

Violetta

Opis ogłoszenia

Absolwentka filologii romańskiej z wieloletnim stażem udzieli korepetycji na wszystkich poziomach kształcenia. Moje doświadczenie zdobyłam podczas pracy jako lektor w szkołach podstawowych, średnich oraz na uczelniach wyższych. Kontakt z językiem przy realizacji tłumaczeń dla różnych partnerów handlowych (w tym tłumaczeń na żywo) stanowi bazę, którą staram się wykorzystać w mojej pracy pedagogicznej.

Lekcje prowadzę w formie konwersacji, tradycyjnych zajęć lub zabawy w zależności od indywidualnych potrzeb studenta. Poziom zainteresowania, motywacji oraz wymagania ucznia stanowią podstawę wyboru stylu zajęć.

Masz kłopoty z językiem francuskim w szkole, chcesz nauczyć się tego pięknego języka, a może jest to element potrzebny w Twojej pracy? Bardzo serdecznie zapraszam w każdym z powyższych przypadków.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.