Viktoriia Provoziuk

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Poznań (Winiary)

Opis ogłoszenia

Cześć
Mam na imię Viktoria. Prowadzę zajęcia nauki gry na pianinie. Jeżeli kiedyś marzyłeś o tym by nauczyć się grać - ja chętnie w tym pomogę. Od 15 lat gram na pianinie, a 3 lata temu zaczęłam uczyć grać dorosłych i dzieci. Ukończyłam z wyróżnieniem Wołyńską Państwową Szkołę Kultury i Sztuki imienia I. F. Strawińskiego.
Jeśli chcesz rozwijać swoje muzyczne zdolności, możemy zrobić to razem. Zapraszam Cię na moje zajęcia. Napisz do mnie lub zadzwoń - umówimy się na zajęcia w dogodnym dla Ciebie terminie ;)

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.