Weronika Spisak Spisak

Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Brzeziny
Koluszki

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie wydz. Geodezji i chętnie udzielę korepetycji z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum, średniej jak i również sudiów wyższych (I rok) oraz korepetycji z przedmiotów ogólnych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum w godzinach popołudniowych (z możliwością zmiany) w Toruniu.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 10.2010
Akademia Górniczo-Hutnicza
Magister inżynier
Geodezja i Kartografia
10.2015 - 02.2020
SGGW w Warszawie
Inżynier
Leśnictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.