Vittorio Vescarelli

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Warszawa
Poznań
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Buongiorno!!! Jestem rodowitym Włochem. Lekcji udzielam w Trójmieście lub na skype od podstaw do wysokich konwersacji. (od A1 do C2). Dysponuję dużą ilością rozmaitych materiałów. Moi uczniowie w kilka miesięcy zaczynają mówić po włosku. Po Polsku nie mówię dobrze, gramatykę tłumaczę głównie po włosku i po angielsku. Z tego samego powodu chętniej przyjmuję na lekcję osoby, które znają włoski na poziomie średniozaawansowanym. Od lat współpracuję z moją polską przyjaciółką, która przygotowuje dla Was wszystkie materiały i również prowadzi zajęcia języka włoskiego - od samych podstaw! 

Jestem też zainteresowany wymianą językową, ale pod warunkiem że będzie to student filologii polskiej lub osoba znająca wszystkie reguły gramatyczne języka polskiego!!! Same konwersacje mnie nie interesują. (Jestem na poziomie A2+)

Ja jestem korepetytorem, który rzetelnie podchodzi do swojej pracy, lubię uczyć i pracę z ludźmi. Będąc native speakerem, słuchacze mogą mieć pewność, że dzięki nauce ze mną nauczą się prawidłowego języka i typowego włoskiego akcentu oraz poprawnej gramatyki.
Z każdym uczniem cenę ustalam indywidualnie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Patka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2015

Polecam lekcje z Vittorio. Jest wymagającym, dobrym lektorem. Zajęcia są bardzo ciekawe. Często otrzymuję prace domowe, które mnie dodatkowo motywują, na zajęciach je wspólnie sprawdzamy i korygujemy błędy. Bardzo sympatyczny człowiek z odpowiednim podejściem do ucznia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.