Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Olsztyn
Warszawa (praga)
Filozofia30 / 60 min

Maciek

Opis ogłoszenia

Jestem z wykształcenia doktorem filozofii. Z chęcią podejmę się pomocy w nauce studentom i uczniom szkoły średniej, w zakresie filozofii i etyki. Gwarantuję rzetelne podejście do zajęć, skuteczność, w razie potrzeby przygotowywanie dodatkowych materiałów na zajęcia (nauka nie tylko z podręczników)- aby lepiej zrozumieć czym zajmuje się filozofia, poznać podstawowe systemy filozoficzne i etyczne. Pomagam również w kwestii wypowiedzi pisemnej, jej poprawności merytorycznej i językowej. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze, są dostosowane do indywidualnych potrzeb uczniów.

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.