Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski40 / 60 min

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii angielskiej, ukończyłam również podyplomowe studia przekładu na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych w Sosnowcu. Od 8 lat prowadzę własną działalność w zakresie tłumaczeń i nauczania języka angielskiego.

Praktyczną znajomość języka angielskiego uzyskałam min. dzięki:
półrocznemu pobytowi na uniwersytecie w Birmingham w ramach programu Socrates-Erasmus, pracy w USA w ramach programu dla studentów Work&Travel, wakacyjnemu kursowi języka angielskiego w Bournemouth oraz podróżom po Stanach, Kanadzie i Wlk Brytanii.
Serdecznie zapraszam na naukę języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są rzetelnie i z wykorzystaniem najnowszych materiałów dydaktycznych (również multimedialnych).

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Joanna
Gliwice

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2015

Bardzo polecam lekcje u Asi. Zawsze są bardzo dobrze zorganizowane i dostosowane do potrzeb indywidualnych.

avatar
Łukasz Pierończyk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2011

Uczę się u Asi od roku (2 razy w tyg). Joanna jest bardzo sympatyczną i miłą osobą, która efektywnie prowadzi lekcje angielskiego. Zawsze przygotowana, sumienna i elastyczna. Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalnych lekcji!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.