Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Poznań (Jeżyce)

Opis ogłoszenia

Hej wam wszystkim :)Jestem studentką lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z językiem niemieckim mam więc styczność codziennie. Używam go też w pracy. Bardzo chętnie pomogę Ci w nauce. Uczniom młodszym postaram się przybliżyć język niemiecki w sposób jak najbardziej przystępny. Mieszkam w odległości kilkunastu metrów od szkoły podstawowej nr 89 im K.K.Baczyńskiego, więc dla jej uczniów byłaby to korzystna oferta :) Jeżeli chodzi o uczniów nieco starszych - niedawno sama zdawałam maturę, jestem więc wciąż na świeżo z jej formą i pomogę Ci w przygotowaniach do niej zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany, wyślij do mnie wiadomość prywatną, omówimy szczegóły i jak najszybciej zabierzemy się do pracy!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.