Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków

Ania

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Ania

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2016

Pani Anna Kita wykonała dla naszej firmy tłumaczenie z języka polskiego na język bułgarski.
Powierzoną pracę Pani Anna wykonała rzetelnie i terminowo. Co ważniejsze, podczas realizacji zlecenia, Pani Anna wykazała się zaangażowaniem w projekt oraz zrozumieniem dla potrzeb klienta.
Zważając na powyższe, rekomendujemy Panią Annę Kitę jako tłumacza języka bułgarskiego oraz jako rzetelnego partnera biznesowego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.