Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Nysa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski35 - 40 / 60 min

Mateusz

Opis ogłoszenia

Chciałbym zaoferować swoje usługi w poszerzaniu wiedzy i praktycznych umiejętności władania językiem angielskim. Jestem absolwentem filologii angielskiej o specjalizacji biznesowej oraz posiadam znaczne doświadczenie w nauczaniu poczynając od szkół podstawowych, przygotowaniach do matur i certyfikatów językowych, nauce seniorów, a kończąc na specjalistycznych kursach biznesowych dla kadr menedżerskich. Do tego wszystkiego można dodać wieloletni pobyt w różnych krajach anglojęzycznych.

W zajęciach ze mną można liczyć na cierpliwą, przyjazną atmosferę oraz metodologię dostosowaną do potrzeb i predyspozycji ucznia. Najczęsciej wybierana jest metoda bezpośrednia polegająca na swobodnej konwersacji na wybrane przeze mnie tematy. Pozwala to na ciekawe spędzenie czasu, szlifowanie wymowy oraz przyswojenie zagadnien gramatycznych w praktyce z maksymalnym możliwym wykorzystaniem angielskiego podczas zajęć. Ze względu na specyfikę metody specjalizuję się w nauczaniu młodzieży licealnej oraz dorosłych. Posiadam również swoją bazę materiałów dydaktycznych.

Zajęcia mogą odbywać się u mnie (Nysa Południe) w cenie 35zł, lub u ucznia (40 zł na terenie Nysy i najbliższej okolicy, lub 40zł+koszt paliwa w przypadku dalszych miejscowości). Ceny kursów indywidualnych specjalistycznych moga podlegać dalszym negocjacjom

Na ten moment dysponuję czasem pozwalającym na przyjęcie 2 osób, preferowane godziny poranne/wczesne popołudnie.

 

Dziękuję za zainteresowanie ogłoszeniem i zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek00:00 - 18:00
Wtorek00:00 - 18:00
Środa00:00 - 18:00
Czwartek00:00 - 18:00
Piątek00:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.