Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Skawina
Wieliczka

O mnie

Jestem nauczycielką akademicką z bardzo dużym doświadczeniem, laureatką konkursu na najlepszego dydaktyka. Korepetycji udzielam od ponad 20 lat na każdym etapie edukacji pomagając uczniom zrozumieć materiał. Posiadam bardzo dużo materiałów, które udostępniam moim uczniom.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2017

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z mechaniki u Pani Anny, która świetnie potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia. Atmosfera podczas lekcji jest bardzo miła. Serdecznie polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
31 sierpnia 2017

Te korepetycje to totalne dno. Kobieta szuka zagadnień przez pół godziny w laptopie. Naciąga czas byle dotrwać ze swoją niekompetencją do końca godziny. Właściwie nie nauczyłem sie niczego ale najważniejsze że hajs się zgadzał. Pozdrawiam

Ania

Na początku wyjaśniłam Panu, że nie udzielam lekcji z wytrzymałości, ale zgodził się Pan zostać. Przyniósł Pan jakieś szczątkowe zadania, które udało się spisać po egzaminie, bez konkretnej treści, bez danych, więc nie wiem czego Pan oczekiwał... I cały hajs, mówiąc Pana językiem który Pan zapłacił, to było 30zł.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2014

Polecam lekcje mechaniki u Pani Anny.
Jest to osoba bardzo miła , kompetentna , będąca na bieżąco z materiałem z mechaniki na poziomie studiów wyższych co bardzo ułatwia komunikacje podczas zajęć.
Pod względem merytorycznym nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń -zadania(statyka) wytłumaczone zostały w bardzo dobry sposób i mimo że mam za sobą pierwsze spotkanie to już o niebo więcej rozumiem :)
Oby jak najwięcej takich korepetytorów.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2012

Szczerze polecam Panią Anię, która przygotowywała mnie do matury poprawkowej z matematyki. Miałam ogromne braki z 4 lat technikum które dzięki Pani nadrobiłam w szybki i miły sposób. Panią Ania jest osobą konkretną cierpliwa miła która potrafi wytłumaczyć każdy problem. Atmosfera i nastrój jaki panował podczas lekcji był przyjazny do nauki. Polecam gorąco.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.