Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ciao! Jestem rodowitym Włochem mieszkającym w Polsce od 15 lat. Mam kilkuletnie doświadczenie w nauce języka włoskiego, uczę prywatnie a także w szkole. Posiadam ciekawe materiały do nauki oraz książki. Cena za lekcje to 40 zł/60 minuty. Cena do negocjacji jesli uczestniczy więcej niz jedna osoba. Jeśli chcesz się nauczyć języka włoskiego w miłej atmosferze i moja oferta cię interesuje to proszę zadzwoń lub napisz smsa na nr 511072579.
Dziekuje i pozdrawiam,
Salvatore

Dostępność

Poniedziałek17:30 - 20:00
Wtorek17:30 - 20:00
Środa17:30 - 20:00
Czwartek17:30 - 20:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.