Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań (Piątkowo)
Język polski30 - 40 / 60 min

Judyta

Opis ogłoszenia

Jestem studentką ostatniego roku filologii polskiej na UAM w Poznaniu. Chętnie udzielę korepetycji z języka polskiego, przegotuję do sprawdzianów, testów i matury uczniów na każdym szczeblu edukacyjnym. Specjalność nauczycielska, którą realizuję na studiach daje mi szeroką wiedzę o wymaganiach edukacyjnych oraz programach nauczania. Oferuję również pomoc w przygotowaniu do konkursów przedmiotowych (olimpiad, konkursów literackich, recytatorskich).
Mam również doświadczenie i chętnie podejmę się odrabiania zadań domowych i przygotowania do lekcji ze wszystkich przedmiotów z dziećmi w szkole podstawowej.
Zależy mi na dobrym kontakcie z uczniem, indywidualnym dostosowaniem metod pracy do jego możliwości i potrzeb, dlatego pierwsze spotkanie jest nieodpłatne.
Chętnie udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapaszam do kontaktu za pośrednictwem niniejszgo portalu lub pod numerem 881 357 316.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.