Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Piątkowo)
Język polski40 - 50 / 60 min

Judyta

Opis ogłoszenia

Chętnie udzielę korepetycji z języka polskiego, przegotuję do sprawdzianów, testów i matury uczniów na każdym szczeblu edukacyjnym. Jestem praktykującą nauczycielką w szkole publicznej, moi uczniowie osiągają bardzo dobre wyniki. Wykonywana przeze mnie praca gwarantuje dobrą znajomość wymagań egzaminacyjnych.  Oferuję również pomoc w przygotowaniu do konkursów przedmiotowych (olimpiad, konkursów literackich, recytatorskich).
Mam również doświadczenie i chętnie podejmę się odrabiania zadań domowych i przygotowania do lekcji ze wszystkich przedmiotów z dziećmi w szkole podstawowej.
Zależy mi na dobrym kontakcie z uczniem, indywidualnym dostosowaniem metod pracy do jego możliwości i potrzeb.
Chętnie udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapaszam do kontaktu za pośrednictwem niniejszgo portalu lub pod numerem 796 277 724

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2018
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Nauczyciel kontraktowy
filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Nauczyciel języka polskiego

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.