Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Nysa (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia19 - 69 / 45 min

Dariusz

Opis ogłoszenia

Centrum Edukacyjne UNIVERSUM prowadzi kursy językowe, przedmaturalne, szkolenia oraz korepetycje. Nauczysz się u nas takich języków jak: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski, włoski, czeski oraz wszystkich przedmiotów maturalnych (chemia, biologia, historia, polski, matematyka, fizyka)! Dewizą naszej szkoły są małe grupy i indywidualne podejście. Chętnie wprowadzamy elementy gier i zabaw ale jesteśmy też wymagający, co ma pomóc zmobilizować do pracy. Nie ma cudownych metod które pozwolą przyswoić materiał bez żadnego wysiłku. W trakcie nauki uczestnicy szkoły językowej UNIVERSUM piszą sprawdziany, prace pisemne, a na koniec roku test z całości materiału. Na koniec roku wszyscy otrzymują świadectwo ukończenia kursu.
Więcej informacji:
tel. 77 433 29 39
ul. Plac Staromiejski 9/2, 48-304 Nysa (róg Wita Stwosza i Bohaterów Warszawy)

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 18:00
Wtorek13:00 - 18:00
Środa13:00 - 18:00
Czwartek13:00 - 18:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Dariusz
Plac Staromiejski 9/2
48-304 Nysa

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.