Profesjonalne Kursy Maturalne wg. Klucza Maturalnego

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka30 - 80 / 60 min

Beata Zalewska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Oferta dla Uczniów Liceum (1 i 2 klasa LO) oraz tegorocznych maturzystów przygotowujących się do Egzaminu Maturalnego z Matematyki na Poziomie Rozszerzonym oraz/lub Podstawowym

Ogłoszenie kieruję do obecnych Licealistów i przyszłych Studentów Ekonomii, Finansów, Politechniki, Uniwersytetów itp.
Gwarantuję Najwyższy Poziom zajęć indywidualnych lub małe kameralne grupy do 5 osób!
Najwyższy na rynku stosunek Jakości do Ceny!

Nauczyciel: Doświadczony w przygotowaniu do Matury Rozszerzonej Nauczyciel z wieloletnim stażem pedagogicznym
Cena:
W ofercie zajęcia indywidualne w cenie 80 złotych za 60 minut oraz grupowe w cenie 30 złotych od osoby za 60 minut.

Metodyka:
Uczę metodami, które dają maksymalne efekty, sprawdzonymi przez lata na setkach uczniów. Na zajęciach przygotowujących do matury przerabiamy setki kluczowych zadań na poziomie maturalnym, doprowadzając do zdania matury na najwyższym poziomie.
Stosuję systematyczne sprawdzanie postępów w nauce oraz testy.
Tłumaczę obrazowo i skutecznie aż do osiągnięcia celu, co dla mnie oznacza pełne zrozumienie tematu
Staram się zawsze utrzymać atmosferę przyjazną i bezstresową przy maksymalnym skupieniu na wynikach. Udało się mi już wyprowadzić uczniów z najgorszych kłopotów w szkole. Ale przede wszystkim przygotowuję do matury rozszerzonej i podstawowej.
Jedynie taka systematyczna praca i kontrola postępów w nauce umożliwi osiągnięcie sukcesu w nauce i ostatecznego celu.

zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Beata Zalewska

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
30 listopada 2017

Nie polecam. Pani bardzo nierozgarnięta. Nie pamięta godzin spotkań, przekłada, spóźnia się. Nie dotrzymuje terminów. Nie spełnia obietnic (np sprawdzenia pracy domowej w odpowiednim czasie)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2017

Zajęcia na Kursie Chemii Rozszerzonej bardzo pomogły mojemu synowi w przygotowaniach do matury IB z chemii i pozwoliły na poprawienie oceny w krótkim czasie. Podczas zajęć panowała przyjazna atmosfera,a nauczycielka tłumaczyła zagadnienia w sposób prosty, wzbogacając je w wiele ciekawostek od siebie. Serdecznie polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2016

Super zajęcia z matematyki. Polecam jako przygotowanie do matury. Skorzystałem w 3 klasie liceum i to mnie uratowało! Dziękuję Pani Beato i życzę samych zadowolonych uczniów i wielu sukcesów!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2015

Miałem lekcje przygotowywacze do poprawki. Wielkim plusem jest możliwość zmieniania terminów w razie sytuacji awaryjnych, ludzka i przyjazna atmosfera ale co chyba najważniejsze to solidnie przygotowanie, dzięki tym lekcjom, jako jeden z nielicznych w szkole zdałem poprawkę, i chyba jako jedyny udało mi się to bez żadnego problemu.

Różnorodne materiały, solidne prace domowe i pomoc nawet w podstawowych zagadnieniach - to wszystko było zapewnione, dlatego z czystym sumieniem polecam :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

Syn korzystał z korepetycji indywidualnych przez 3 miesiące przed maturą po niezbyt udanej maturze próbnej. Nie radził sobie z rozwiazywaniem zadań wg tzw "klucza" maturalnego. W tym czasie przerobił cały materiał liceum, uporządkował wiedzę, uzupełnił zaległości, przyswoił zasady rozwiazywania zadań wg"klucza", nabrał pewności siebie i napisał maturę z matematyki na 90%. Był zadowolony z formy i atmosfery zajęć . Poleca je każdemu , komu chce się uczciwie i intensywnie popracować pod profesjonalną kontrolą.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.