Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
30 listopada 2017

Nie polecam. Pani bardzo nierozgarnięta. Nie pamięta godzin spotkań, przekłada, spóźnia się. Nie dotrzymuje terminów. Nie spełnia obietnic (np sprawdzenia pracy domowej w odpowiednim czasie)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2017

Zajęcia na Kursie Chemii Rozszerzonej bardzo pomogły mojemu synowi w przygotowaniach do matury IB z chemii i pozwoliły na poprawienie oceny w krótkim czasie. Podczas zajęć panowała przyjazna atmosfera,a nauczycielka tłumaczyła zagadnienia w sposób prosty, wzbogacając je w wiele ciekawostek od siebie. Serdecznie polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2016

Super zajęcia z matematyki. Polecam jako przygotowanie do matury. Skorzystałem w 3 klasie liceum i to mnie uratowało! Dziękuję Pani Beato i życzę samych zadowolonych uczniów i wielu sukcesów!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2015

Miałem lekcje przygotowywacze do poprawki. Wielkim plusem jest możliwość zmieniania terminów w razie sytuacji awaryjnych, ludzka i przyjazna atmosfera ale co chyba najważniejsze to solidnie przygotowanie, dzięki tym lekcjom, jako jeden z nielicznych w szkole zdałem poprawkę, i chyba jako jedyny udało mi się to bez żadnego problemu.

Różnorodne materiały, solidne prace domowe i pomoc nawet w podstawowych zagadnieniach - to wszystko było zapewnione, dlatego z czystym sumieniem polecam :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

Syn korzystał z korepetycji indywidualnych przez 3 miesiące przed maturą po niezbyt udanej maturze próbnej. Nie radził sobie z rozwiazywaniem zadań wg tzw "klucza" maturalnego. W tym czasie przerobił cały materiał liceum, uporządkował wiedzę, uzupełnił zaległości, przyswoił zasady rozwiazywania zadań wg"klucza", nabrał pewności siebie i napisał maturę z matematyki na 90%. Był zadowolony z formy i atmosfery zajęć . Poleca je każdemu , komu chce się uczciwie i intensywnie popracować pod profesjonalną kontrolą.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.