Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Częstochowa
Bytom
Zawiercie
Radzionków
Piekary Śląskie
Miasteczko Śląskie
Muzyka50 / 60 min

Urszula

Opis ogłoszenia

Cześć :))Skoro tu zaglądasz to znaczy, że jesteś zainteresowany nauką gry na instrumencie, zatem pragnę Cię zaprosić do wspólnej przygody!Jeśli masz jakieś zaległości na skrzypcach lub w kształceniu słuchu i nie wiesz za bardzo jak za to się zabrać, nie zniechęcaj się, jestem po to żeby Ci pomóc :) Ukończyłam Akademię Muzyczną z tytułem magistra, aktualnie pracuję w orkiestrze a popołudniami i w weekendy pomagam w nadrabianiu zaległości na instrumencie i w przedmiotach teoretycznych.Nie poddawaj się, razem możemy zdziałać więcej!
60 minut nauki gry na skrzypcach - 50 zł60 minut Kształcenia słuchu - 35 zł

MIASTA: Bytom,Tarnowskie Góry, Zawiercie, Myszków, Częstochowa inne miasta w pobliżu.

CZEKAM NA LEKCJE Z TOBĄ ! :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - aktualnie
Akademia Muzyczna
Doktor habilitowany
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.