Tytus Bocheński

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Warszawa

O mnie

Nazywam się Tytus i od zeszło dwóch lat uczę i nadrabiam zaległości z moimi uczniami.

Moją mocną stroną jest przede wszystkim umiejętność prostego i zrozumiałego tłumaczenia zagadnień związanych z matematyką.

Jest to spowodowane tym, iż materiał ten nie tak dawno sam przerabiałem.Osiągnięcia oraz doświadczenie:

- obecnie jestem w trzeciej klasie liceum i przygotowuję się do matury rozszerzonej z matematyki, więc materiał opanowany mam do perfekcji

- za dzieciaka zostałem laureatem konkursu matematycznego "Kangur"

- zdobyłem wyróżnienia w licznych konkursach matematycznych

- od dwóch lat regularnie prowadzę zajęcia z dwójką uczniów (12-14 lat)Jeżeli jesteś zainteresowany sprawdzeniem jak poradzę sobie w twoim przypadku, to serdecznie zapraszam do kontaktu.Tel: 606 210 135

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.