Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Toruń (Mokre)

Opis ogłoszenia

Uczę języka włoskiego już najmłodsze dzieci. Poprzez zabawę przemycam słówka i oswajam z językiem obcym. Pomagam także poznawać kulturę włoską.
Posiadam bogate materiały dydaktyczne, tradycyjne podręczniki oraz pomoce naukowe, takie jak książeczki-bajeczki, filmy, piosenki.
Ofertę kieruję także dla starszych dzieci, sposób nauki uzależniam od wieku i indywidualnych zdolności ucznia. Wypożyczam także oryginalne książki włoskie, "oczytanie" i samodzielna praca ucznia przyspiesza przyswajanie języków obcych.
Preferuję prowadzenie zajęć u nauczyciela, ale zgadzam się także na dojazdy do ucznia (dopłata 5 zł do lekcji).

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.