Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 / 60 min

Aneta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Witam!

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęłam już jako dziecko. Posiadam certyfikaty potwierdzające moje umiejętności i doświadczenie w prowadzeniu zajęć.

Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do efektywnej nauki języka angielskiego. Prowadzę korepetycje, dodatkowe zajęcia z języka, przygotowania do matury oraz do egzaminów takich jak FCE oraz CAE. Wykorzystuję różne metody nauczania tak aby opanować umiejętności zarówno bierne (Reading and Listening), jak i czynne (Speaking and Writing), co świetnie sprawdza się na maturze i egzaminach językowych. Stawiam nacisk na poprawną wymowę oraz zapewniam wszystkie materiały potrzebne do nauki. Lekcje dostosowuję indywidualnie do potrzeb ucznia. 

Dojazdy do ustalenia. Cena zależna od czasu i ilości spotkań.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
Ukończyłam szkolenie językowe z native speakerem z zakresu medycyny laboratoryjnej oraz Cambridge English Advanced
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Świetnie prowadzone lekcje . Pani Aneta na każdym spotkaniu była świetnie przygotowana do prowadzenia zajęć . Miła i bezstresowa atmosfera również zaluguję na uznanie

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2019

Gorąco polecam! P. Aneta zawsze jest dobrze przygotowana do zajęć. To co najważniejsze porusza wiele zagadnień: konwersacje, ćwiczenia, gramatyka. Jak okazuje się trzeba trafić na dobrego nauczyciela i nauka nie jest taka trudna.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2019

Polecam angielski u Anety. dzięki niej trochę już ogarniam, dzięki.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2019

Bardzo polecam Panią Anetę! Moja córka podchodziła do nauki języka angielskiego z wielką niechęcią aż do czasu rozpoczęcia zajęć u Pani Anety. W tym momencie nie może doczekać się kolejnych lekcji. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób - duży nacisk jest kładziony na rozmowę, a nie tylko na naukę kolejnych regułek. Szczerze polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2019

Szczerze polecam Panią Anetę! Zajęcia na wysokim poziomie, bardzo fajne i zróżnicowane materiały. Można naprawdę wiele się nauczyć w miłej i bezstresowej atmosferze! Moim zdaniem najlepszy wybór jeśli chce się podszlifować swój angielski :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2019

Polecam z całego serca Panią Anetkę :). Jest osobą ogromnie sympatyczną, potrafi znaleźć wspólny język :), jest cierpliwa i bardzo uzdolniona w swoich dziedzinach nauk :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.