Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Poznań
Informatyka60 / 60 min

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Cześć,
jestem studentką informatyki na Politechnice Poznańskiej.

Od lat prowadzę korepetycje z matematyki oraz informatyki. Od półtora roku prowadzę także zajęcia zdalne. Wszyscy moi uczniowie z informatyki uznali tę formę za lepszą. Zatem na pewno nie masz, czego się obawiać!

Jestem osobą cierpliwą i nawet jeśli będzie trzeba coś w kółko powtarzać, nie będę się poddawać, a może próbować wyjaśnić w inny sposób.

Zależy mi na tym, żeby nauczuć Cię czegoś, a nie kasować za każdą minutę, więc jeśli temat wymaga kolejnych 15, czy nawet 30 minut, nie robię z tym problemu.

Oprócz tego otrzymujesz pełne moje wsparcie pomiędzy zajęciami. Jestem osobą wymagającą i często daję zadania do zrobienia- ich ilość jest dostosowana pod ucznia i tego ile czasu może/chce poświęcić na naukę. Zadaję je w celu powtórzenia materiału oraz zweryfikowaniu tego, czy na pewno wszystko zostało poprawnie zrozumiane. Zrobione zadania przesyłacie do mnie, ja je sprawdzam (staram się w ciągu 2-3h) i odsyłam swoje uwagi i wskazówki, wtedy można pracę poprawić i ponownie mi wysłać. Jeśli jednak nie uda się zadań zrobić, omówimy je dokładnie razem na zajęciach.

Także jeśli szukasz pomocy w przygotowaniu się do matury z informatyki, chętnie nauczę Cię wszystkich potrzebnych zagadnień.

Jeśli zaczynasz naukę od zera, poinformuj mnie o tym.
Natomiast jeśli masz już jakieś umiejętności powiedz, z jakich programów korzystasz.

Jeśli masz pytania, napisz do mnie, chętnie odpowiem ;)

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 05.2019
Liceum Ogólnokształcące im. marsz. Stanisława Małachowskiego w Płocku
biologiczno-chemiczno-matematyczny
10.2019 - aktualnie
Politechnika Poznańska
Licencjat
informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2021

Mogę szczerze z całego serca oraz bez obaw polecić korepetycje . Dodam na własnym przykładzie , że dzięki Marcie zrozumiałam zagadnienia związane z informatyką coś czego w technikum nie potrafili przez 4 lata ! Jeżeli nie rozumiesz czegoś nie ma problemu dokładnie zostanie Ci to wytłumaczone !
Zero stresu, ciekawie prowadzone lekcje z indywidualnym podejściem do każdego ucznia !
Z całego serca polecam !

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2021

Kompetentna i pracowita osoba, a przy okazji miła i cierpliwa. Jest w stanie w klarowny, łatwy sposób wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Dysponuje wieloma wartościowymi materiałami, które są bardzo pomocne w nauce.
Serdecznie polecam!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2021

Bardzo miła osoba prowadząca bardzo przyjemne zajęcia. Nie trzeba się obawiać zadawania nawet najdziwniejszych pytań. Mimo że zajęcia rozpoczęłam niedawno, już widzę dużą poprawę w nauce.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2021

Mam same dobre wrażenia po każdej lekcji z Panią Martą. Jest bardzo miłą i pomocną osobą, a także doświadczoną i wykształconą. Dzięki wspólnym lekcjom nauczyłam się wielu rzeczy. Pierwsze zajęcia miałam pół roku temu i zupełnie nic nie umiałam, a teraz widzę, że jest ogromny progres. Bardzo polecam Panią Martę! :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2020

Bardzo miła i kompetentna. Potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć przy czym jest bardzo cierpliwa. Polecam

avatar
Maksymilian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2020

Pani Marta jest osobą niezwykle kompetentną. Potrafi klarownie przedstawić tematy nad którymi nauczyciele rozwodzą się godzinami. Jest świetna zarówno z matematyki, jak i informatyki. Równocześnie jest bardzo miłą osobą.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.