Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Jeżyce)
Filozofia40 / 60 min

Adam

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem studiów I stopnia Filozofii na Uniwersytecie Gdańskim oraz Fizyki Technicznej na Politechnice Gdańskiej. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z różnych dziedzin wiedzy na każdym poziomie nauki (od podstawówki, po studia). Gdy prowadzę zajęcia stawiam przede wszystkim na zrozumienia zagadnienia. Zawsze staram się przedstawić temat z różnych perspektyw i dobrać odpowiednią metodę do predyspozycji ucznia.

Oferuję korepetycje z filozofii na poziomie podstawowym i rozszerzonym, zarówno dla studentów, szkół średnich jak i dla gimnazjum. Zarówno regularne spotkania jak i jednorazowe “nagłe sytuacje”. Zajęcia mogą się odbywać u ucznia (na terenie Poznania), albo u mnie w mieszkaniu.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.