Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Mokotów)
Muzyka50 / 45 min

Marek

Opis ogłoszenia

Profesjonalny muzyk-mgr pedagogiki instrumentalnej udziela lekcji gry na keyboardzie oraz na instrumentach dętych: puzon, trąbka, saxhorn, waltornia, tuba,róg myśliwski. Zapraszam dzieci w wieku szkolnym, młodzież i dorosłych ( bez ograniczeń wiekowych!), którzy pragną nauczyć się gry na tych ciekawych i fajnie brzmiących instrumentach.Zajęcia prowadzone są u mnie w domu lub u ucznia od poziomu podstawowego{pierwsze kroki, bez znajomości nut, teoria gratis }do zaawansowanego.Wszystkich chętnych proszę o kontakt tel.604451484 lub mailowy. Odpowiem na każde pytanie.Zapraszam:)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.