Luiza Czupajło

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Gdańsk
Wejherowo
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku historia udzieli korepetycji gimnazjalistom, licealistom w przygotowaniu do sprawdzianów epokowych, trudnych zaliczeń z historii, przybliży i "oswoi" wiedzę i warsztat historyczny. Nauczę Cię pracować z mapą, rozumieć źródła, wyjaśniać pojęcia i przede wszystkim zadbam , żeby historia przestała być zmorą a stała się przygodą :).
Zapraszam na pierwsze niezobowiązujące spotkanie!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.