Tomasz Ossowski Usługi Korepetytorskie

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kielce

Tomasz Ossowski Usługi Korepetytorskie

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Tomasz Ossowski Usługi Korepetytorskie

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2016

Szczerze polecam korepetycje z Panem Tomaszem. Bardzo miły i kontaktowy człowiek, profesjonalny, posiadający ogromną wiedzę. Jestem przekonany, że korzyści z lekcji wyniesie zarówno pasjonat historii chcący rozwijać swoje zainteresowania, jak i osoba potrzebująca pomocy np. w przygotowaniach do matury. Ogromny plus należy się również za elastyczność, dogadanie się z Profesorem co do m.in. terminu zajęć nie stanowi najmniejszego problemu.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2016

Korepetycje przynoszą wiele korzyści. Pan Tomasz indywidualnie podchodzi do każdego ucznia, dostosowując formę zajęć do konkretnych potrzeb. Na każdej lekcji otrzymywałem materiały, które pomagały w utrwaleniu i poszerzeniu zdobytej na zajęciach wiedzy. Korepetycje prowadzone są w bardzo ciekawy sposób, czas jest świetnie zorganizowany i nie ma ani chwili bezczynności.
Szczerze polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2016

Zajęcia z panem Tomkiem to wielka przyjemność. Na każdą lekcję perfekcyjnie się przygotowuje, każde spotkanie było zaplanowane co do minuty. Potrafi zainteresować podczas swoich lekcji, wykazuje się inwencją i kreatywnością. Ponadto uważnie słucha swoich uczniów i dopasowuje tematykę zajęć do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. Sukcesywnie motywuje do pracy.
Materiały wykorzystywane na zajęciach były dobrze dobrane i ciekawe. Uważam, że jest nauczycielem godnym polecenia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.